Świece zapachowe świąteczne Christmas Roots

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i wyczekiwany czas w roku. Pełne magii i dobroci szczególne chwile zapadają na długo w pamięć, by można było je przywołać w myślach i na chwilę przenieść się do innego, wolnego od trosk świata. Magia Świąt to pojęcie, które w sercu każdego wywołuje ciepłe uczucie i wyrozumiałość dla siebie i innych. Zimowe wieczory otulają ciało i duszę, dając ukojenie, wytchnienie i nadzieję na przyszłość. Wnoszą do codzienności dziecięcą radość, która – choć tak upragniona – trudna jest do odnalezienia w dorosłym życiu. Czy jest sposób, by mieć Gwiazdkę w sercu i wokół siebie w dowolnym momencie? Świąteczne świece zapachowe GREYHOUND CANDLE pozwolą Ci poczuć każdy wymiar bożonarodzeniowego klimatu wieloma zmysłami!

Świeca skrywająca zapach zimowych Świąt

Nic tak wyraziście nie przywodzi na myśl Świąt, jak zapach. Korzenne nuty, cytrusowe aromaty i balsamiczne akcenty dyskretnie, acz konsekwentnie towarzyszą wzajemnemu obdarowywaniu się, okazywaniu czułości i wszelkim szczerym chęciom uszczęśliwienia innych. Zmyślnie łączą się i uzupełniają z zapachami uwielbianych potraw, dźwiękami radosnej muzyki i wizualną oprawą przestrzeni. Tak powstaje prywatny świąteczny świat, do którego zapraszane są wyłącznie bliskie sercu osoby. Bożonarodzeniowa aura to preludium do nieśpiesznego świętowania, któremu towarzyszy mnóstwo pozytywnych emocji, wzruszeń i dobroci. Kojące ciało i duszę, pełne wytchnienia chwile pozwalają nabrać sił na cały rok. Roztaczana przez świąteczną świecę zapachową z kolekcji CHRISTMAS ROOTS wonna opowieść pozwala metaforycznie i zmysłowo poznawać historię wielowiekowej tradycji świątecznej, zrodzonej z przenikania się różnorodnych kultur.

CHRISTMAS ROOTS – kolekcja świątecznych świec zapachowych GREYHOUND CANDLE

Wzruszająca kolekcja CHRISTMAS ROOTS została stworzona z zamiłowania do celebrowania świątecznego klimatu i rozkoszowania się towarzyszącą Gwiazdce atmosferą znacznie dłużej niż kilka dni w roku. Inspiracją do powstania poszczególnych kompozycji zapachowych byli ludzie, wyznawane przez nich idee, zapoczątkowane tradycje i emanująca od nich empatia, dobroć i altruizm – wszystko, co stanowi nieodłączny element Świąt Bożego Narodzenia. Opowieść o wielokulturowej tradycji pielęgnowanej przez pokolenia snują zapachy, będące misternym połączeniem nut bazowych, serca i głowy, w których można odnaleźć akcenty korzenne, cytrusowe, balsamiczne, kwiatowe i drzewne. Powstaniu zarówno poszczególnych propozycji, jak i

całej kolekcji CHRISTMAS ROOTS przyświecała chęć oddania czci wszystkim kulturom, mającym swój wkład w kształtowanie bożonarodzeniowej tradycji, która przetrwała do dziś. Wielopokoleniowa spuścizna wyrażona w luksusowej świątecznej świecy zapachowej to hołd składany temu, co od setek lat ogrzewa duszę w zimowe wieczory.

Eleganckie świece zapachowe – świąteczne interpretacje wielokulturowej tradycji

W GREYHOUND CANDLE pragniemy w symboliczny sposób przekazać efekt przenikania się bożonarodzeniowych tradycji różnorodnych kultur, z dbałością tworząc wyjątkowe świąteczne świece zapachowe. Z należytym szacunkiem i możliwie najdokładniej oddają one to, co w Świętach najpiękniejsze. Wspomnienie życzliwych ludzi, ujmujących zapachów, podarunków od serca, niezapomnianych smaków i pięknie przystrojonych miejsc przywodzą na myśl kompozycje starannie stworzone z francuskich wosków i zapachów. W naszej manufakturze stawiamy na pracę ręczną, dlatego każda świeca zapachowa – świąteczna oraz pochodząca z innej kolekcji, a także woski do kominków w tych samych zapachach są dopracowane w najmniejszym detalu, a przez to perfekcyjne i prezentujące najwyższą jakość.

Świece zapachowe to ucieleśnienie Świąt w najlepszym wydaniu. Zachowaj przy sobie na dłużej to, co nieuchwytne. Niech świąteczna magia, która jest w Twoim sercu, roztoczy się również w Twoim domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium