Intensywne świece zapachowe Spirituality

Czym jest duchowość? Jaką przyjmuje postać, jak się przejawia i gdzie egzystuje? Trudno ją uchwycić, jest bowiem pojęciem tak mistycznym i ulotnym, że nie zna wymiaru czasu i przestrzeni. Aby zjednoczyć się z tą drzemiącą wewnątrz siłą odpowiedzialną za życiową energię, potrzeba wyjątkowej oprawy. Do jej stworzenia doskonale sprawdzą się nasze luksusowe świece o intensywnym zapachu wolności i instynktu obecnego w każdej tworzącej kompozycję nucie. Zanurz się w otulającej zmysły, kojącej ciało i duszę, przynoszącej wytchnienie spirytualnej mocy i rozpocznij wewnętrzny dialog z osobistymi i międzykulturowymi interpretacjami duchowości!

  • nowość
  • nowość

SPIRYTUALNA ENERGIA DRZEMIĄCA W LUKSUSOWEJ ŚWIECY

Jeśli duchowość miałaby trzy wymiary, tworzące kompozycję nut bazowych, serca i głowy, z pewnością pachniałaby jak osnuty poranną mgłą prawosławny klasztor, wzniesiony na greckich Meteorach. Bez wątpienia znalazłaby swoje odzwierciedlenie również w oczyszczającej woni konfesjonału i najbardziej pierwotnym podmuchu dobiegającym z rajskiego ogrodu. I w końcu objawiłaby się jako delikatny powiew nieuchwytnego innymi zmysłami Ducha Świętego. Nasza interpretacja spirytualnej energii przejawia się w zachwycie nad tym, co mistyczne, metafizyczne i pierwotne. Duchowość nie bez powodu utożsamiana jest z siłami natury. Kumuluje bowiem energię tak pierwotną, nieznającą kompromisów i niepodatną na próby zdroworozsądkowego uporządkowania, że jej dzikość musi przybierać postać wilgotnego podmuchu wiatru, rozgrzanego słońcem powietrza czy morskiej bryzy. Intensywne świece zapachowe, tworzące naszą kolekcję, pozwolą Ci przenieść się do innego wymiaru wewnętrznych przeżyć!

DUCHOWY WYMIAR CODZIENNOŚCI

Kontemplowania własnej duchowości nie warto zostawiać na specjalne okazje. Troska o swój dobrostan i wrażliwość na przeżycia wynikające z egzystencji to kwestia, nad którą warto pochylać się bez przerwy, czyniąc z każdego dnia święto życia. Atmosferę sprzyjającą odkrywaniu i dokonywaniu rozmaitych interpretacji wewnętrznej siły można roztoczyć, odpalając świecę z naszej spirytualnej linii. Ale nie tylko! Oprócz klasycznych wariantów intensywnych świec zapachowych, stworzyliśmy również serię woskowych medalionów o identycznych kompozycjach nut zapachowych. Dzięki temu w każdym miejscu i czasie zapewnisz sobie chwilę wytchnienia, wsłuchując się w wonną opowieść o międzypokoleniowej duchowej podróży

KOLEKCJA LUKSUSOWYCH ŚWIEC OD GREYHOUND CANDLE

W naszej luksusowo pachnącej ofercie znajdziesz zarówno świece o intensywnym zapachu, powstałe z zamiłowania do odkrywania różnych oblicz spirytualizmu, jak i identycznie pachnące woski. Dzięki temu nie tylko miłośnicy przepięknej oprawy, wpisującej się w całą koncepcję zapachową, ale też zwolennicy urzekających i dopracowanych w każdym calu autorskich kominków, znajdą dokładnie to, co uczyni ich mistyczne rytuały jeszcze bardziej wymownymi. Jesteśmy manufakturą stawiającą na pracę ręczną i wykorzystującą francuskie woski i zapachy. Zamawiając dowolną świecę, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt będący obrazem najwyższej jakości, atrakcyjnej estetyki, dbałości o każdy detal i oczywiście – zniewalającego zapachu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty luksusowych artykułów zapachowych!

 

Sprawdź także: Klosz do świecy szklany | Kominek zapachowy do olejków i wosku | Świąteczne świece zapachowe | Ekskluzywne świece zapachowe

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium