Woski zapachowe do kominków

Uwielbiasz spędzać czas, otaczając się zapachami, które koją zmysły, a jednocześnie rozbudzają wyobraźnię? Cenisz każdy sposób, umożliwiający Ci zajrzenie w głąb swojej duszy? Pragniesz odbywać międzypokoleniowe i międzykulturowe podróże pełne spirytualnej energii, a jednocześnie nieznające granic czasu i przestrzeni? Jeśli tak, z pewnością zainteresują Cię woski zapachowe do kominka od GREYHOUND CANDLE. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, stworzonymi z myślą o atmosferze sprzyjającej wsłuchiwaniu się w opowieści snute zapachami!

Luksusowe woski zapachowe do kominków

Tworzone przez nas woski zapachowe do kominków pachną dokładnie tak, jak świece GREYHOUND CANDLE. Różni je jedynie forma, w której wiele osób upatruje mnóstwa zalet. Jakich? Są bardzo chętnie wybierane przez osoby, które chcą stale mieć przy sobie różne kompozycje zapachowe naszego autorstwa lub jeszcze nie wiedzą, która z nich jest ulubioną i dopiero poszukują najlepiej współgrającego z ich temperamentem zapachu. Dzięki temu, że każdy medalion zapewnia 35 godzin uczty dla zmysłów wśród zniewalających aromatów, po upływie tego czasu możesz włożyć do kominka wosk z innej kolekcji. Jeśli natomiast znakomicie czujesz się w pomieszczeniu, w którym ścierają się ze sobą zapachy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapalić dwa kominki jednocześnie. Wydaje się to dość odważne, jednak warto się przekonać, jaką synergię pachnących doświadczeń można dzięki temu odczuć. Kierując się własnymi preferencjami, z pewnością dokonasz właściwego wyboru wosku. Zwłaszcza że przygotowaliśmy tak wiele różnych, godnych uwagi propozycji, uważnie łącząc nuty bazowe, serca i głowy. Każda z ich jest na swój sposób wyjątkowa!

Pachnące rytuały w domowym zaciszu

Ulubiona kompozycja współgrających ze sobą aromatów, elegancki kominek, bezzapachowy tealight – tak niewiele trzeba, aby Twój salon zamienił się w pachnące SPA, a łazienka w luksusowy pokój kąpielowy. Aby z zapachowych wosków do kominków wydobyć wszystko, co najlepsze, wystarczy podążać za naszymi wskazówkami. W miseczce kominka umieść medalion wosku o wybranym zapachu, a pod nią postaw zapalony bezzapachowy tealight. I gotowe! Podczas podgrzewania wosk będzie powoli stawał się płynny i zacznie stopniowo uwalniać wszystko, co zawiera w sobie starannie dobrana kompozycja. Gdy zapach przestanie się wydzielać, wystarczy wylać wosk i wybrać kolejny medalion. Niewątpliwą zaletą, którą skrywają tworzone przez nas zapachowe woski do kominków, jest ich delikatny aromat, uwalniający się nawet bez podgrzewania. Otoczą one subtelną wonią każdą przestrzeń, w której się znajdą. Mimo że będzie ona mniej intensywna, otuli Twoje zmysły nieśmiałym podmuchem zniewalającego połączenia nut bazowych, serca i głowy. W dowolnej chwili możesz stopić wosk w kominku i otoczyć się hipnotyzującym powiewem wolności i sensualnym podmuchem mistycznej energii.

Każda kompozycja aromatów została starannie opisana, aby ułatwić Ci wybór zapachu najlepiej współgrającego z melodią Twojej duszy i wartościami, tęsknotami i pragnieniami, które stawiasz na piedestale swojego życia.

Pozwól zaprosić się do wonnego świata GREYHOUND CANDLE!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium