Zanurz się w magii zapachów kolekcji The World

Zanurz się w magii zapachów kolekcji The World

Paryż, Londyn, Kornwalia, norweskie fiordy... Jakie zapachy kojarzą się z tymi wyjątkowymi miejscami? Odpowiedź znajdziesz w ekskluzywnej kolekcji świec THE WORLD. Ta magia zapachów przeniesie Cię w mgnieniu oka do najdalszych zakątków naszego globu.

Wierzymy, że atmosfera to zapach, dlatego świece GREYHOUND CANDLE zawierają esencję unikalnych regionów, miast i budynków. Każde zapalenie jednej z tych świec pozwoli Ci przenieść się w świat wyjątkowych miejsc. Nasza pamięć zapachowa jest niezwykła – niezależnie od wieku, zawsze rozpoznamy zapachy z dzieciństwa, ważnych momentów czy odwiedzonych miejsc.

Kolekcja THE WORLD jest stworzona po to, aby ożywić te niezwykłe miejsca na mapie. To miejsca bliskie naszym sercom, które wpisały się w historię i kulturę. Metropolie inspirują nas i wyzwalają kreatywność, podczas gdy spokojne okolice pozwalają nam zrelaksować umysł, uspokoić ciało i zbadać wnętrze naszej duszy.

Atmosfera i zapach otaczającego nas miejsca mają ogromny wpływ na nasze emocje i samopoczucie. Zapach mokrego mchu, nagrzanych słońcem kamieni, kadzideł podczas nabożeństw, słona woda, gorący asfalt czy kwitnąca lawenda – każdy z nich wywołuje inne odczucia.

W kolekcji THE WORLD gromadzimy te różnorodne zapachy i odkrywamy przed Wami kolejne miejsca i ich wyjątkowe aromaty. „Podróżujemy” palcem po mapie, zatrzymujemy się na konkretnych współrzędnych i wybieramy obszary, które nas fascynują. Następnie, wraz z naszym zespołem specjalistów, dyskutujemy nad składnikami, które wkomponowujemy w starannie zaprojektowane opakowania.

Nieważne, gdzie jesteś – w domu, pracy czy hotelowym pokoju – możesz zabrać ze sobą te szczególne dla Ciebie miejsca. Odkryj magię zapachów kolekcji THE WORLD i zanurz się w ich niepowtarzalnej atmosferze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium